Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co wy to piepszycie za glupoty salmonela objawia sie po 24 godzinach a nie po2 albo 1 tygodniu biedaki teraz chcecie wydrzec kse dajcie tej ciastkarni juz spokuj i wescie sie do kakretnej pracy ja sobie kupie tam ciasta i sprawdze sobie w laboratorium zywieniowym i jestem przekonany ze bedzi wszysto ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Elu, jak pani mogła!!! Zatruła pani wszystkich, jeszcze trochę i będzie zagłada na cały świat ! Jesteśmy z panią, a te niedowiarki i oszusty oraz dorobkiewicze na cudzej krzywdzie utkają się tymi bzdurami! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak impreza byla 14, to 15 maja już były niby szaraku efekty. Piszemy po tym czasie, bo jak sie dwa tygodnie lezy w szpitalu, to tak pozno niestety mozna zareagowac a w kartach szpitalnych jest ze ok. 12 godzin po weselu (już na poprawinach łapało) kazdy sie zatrul. Rozmawiałem ze znajomymi tej Pani Eli od niej z Leonowa, mówili że to babka która już wiele razy zatruła ludzi, tylko nigdy tak wiele. Wiec dopiero teraz powinno jej sie dostać i jak ma brudne ręce zatrudniać na lewo, to BRUDASÓW nie chrońmy. Wiele negatywnych opinii u niej na wsi słyszałem - ciasto jest dobre, ale nigdy sie sądziłem że Pani Ela może nie wyciągać wniosków ze wcześniejszych zatruć. Nie wyciągneła wniosków tylko dalej brudasem była wiec niech teraz płacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy na weselu drogi kolego objadasz sie tylko ciastem?o ile mi wiadomo to jakiekolwiek przyjęcie słynie z rożnych dań,a w tych lokalach w których wystąpiła ta niby wasza salmonella wiem to na 100% niema warunków do przechowywania czego kolwiek.Tylko w tym naszym społeczeństwie tak się utarło że jak sie zatrułem to tylko ciasto i nic po za i troche i troche kultury by wypadało mieć bo może sam jesteś albo ci twoi znajomi są gorszymi brudasami pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy na weselu drogi kolego objadasz sie tylko ciastem?o ile mi wiadomo to jakiekolwiek przyjęcie słynie z rożnych dań,a w tych lokalach w których wystąpiła ta niby wasza salmonella wiem to na 100% niema warunków do przechowywania czego kolwiek.Tylko w tym naszym społeczeństwie tak się utarło że jak sie zatrułem to tylko ciasto i nic po za tym i troche i kultury by wypadało mieć bo może sam jesteś albo ci twoi znajomi są gorszymi brudasami pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi kolego kubie, skoro w jeden dzien na tylu przyjeciach jest salmonella i nie niby salmonella tylko potwierdzona wynikami, a we wszystkich było ciasto do tej BRUDASKI ELKI to niemozliwe zeby w kazdym lokalu bylo zle przechwywane i zeby w kazdym lokalu cos inego zatrulo, tylko wszedzie tam gdzie 14 maja bylo ciasto do ELKI wyszla 100% salmonella wiec juz tej brudnej wieśniary tak nie broncie. kilka razy to sie zdarzylo i mam nadzieje ze juz wiecej ten brudas nie bedzie ciastek piekl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elżbieta Caban-Rachwał to babka, która juz dawno powinna była zamknąć ten zakład. Ludzie opamiętajcie sie! Co z tego ze ciasto jest smaczne, jak wiele razy zatrula już ludzi. Często zamawiałam od niej ciasto, ale teraz to już przesadziła. Po prostu podpisuje się pod poprzednikami i stwierdzam że Elżbieta Caban-Rachwał to brudas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja właśnie w sobotę kupowałam ciasto na urodziny dziecka. Ciastkarnia jest już otwarta i widziałam dokumenty z sanepidu o tym ze w żadnym produkcie nie było salmonelli oraz wyniki pracowników. Ludzie!!! zanim zaczniecie obgadywać innych, osądzać bez konkretnych dowodów to zastanówcie się 100 razy. Tę sprawę można porównać do sprawy ogórków z Hiszpanii!!! I jak ktoś z was posiada 1% inteligencji to sam dojdzie do wniosków,... ze była to prowokacja!!! P.Elu ciasto było i jest nadal pyszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do jacuba, dembr, renka. OTO TRÓJCA BRUDASÓW I WIEŚNIAKÓW, PODEJRZEWAM ZE ZE WSI NIEMCE LUB NAWET LEONÓW. OCENIAJĄ SWOJA MIARĄ!!! SĄ BRUDASAMI I INNYCH W TEN SPOSÓB MIERZĄ!! POZDRAWIAM TRÓJCE WIEŚNIAKÓW I BRUDASÓW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wiadomo konkurencja nie śpi i wymyśla coraz to nowsze metody w zwalczaniu rywali,a kto ma znajomości w urzędach temu i łatwiej kogoś zniszczyć.Taka też historia spotkała niewinną panią Elę. Przykro tylko,że są takie krowy jak np.,,renka,, która w niedzielę modli się w kościele,a na forum kłamliwie jęzorem miele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy drodzy jacub,dember,renka.Któreś z was zamawialo ciasto u Pani ELI???I czy wogóle byliscie kiedy kolwiek w zakładzie? Poczytajcie głąby o salmonelli na internecie zanim cos napiszecie. Żygać mi sie chce na tekie MENDY. Zanim posądzisz kogos o trucie ludzi tępaku ,to sie upewnij ze masz racje. NASZA POLSKA MENTALNOŚĆ!!!!! Z ZAZDROSCI JESTEŚMY WSTANIE WSZYSTKO ZROBIC ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy czytelnicy forum!!!!!!!!!!!!! SALMONELA WYSTEPUJE W SUROWYM MIESIE LUB W SUROWYCH JAJKACH. A CIASTA PODDANE SĄ OBRÓBCE TERMICZNEJ......... DALEJ BĘDĘ U PANI ELI ZAMAWIAŁA CIASTO!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie w niemcach opowiadają ze mnóstwo razy ta cała Ela pozatruwała ludzi, elka nie śpi tylko wali sobie ostro pozytywne komentarze. Jestem jednym z zatrutych przez Elke i w sanepidzie powiedzieli mi że tak tej sprawy nie zostawią, bo żeby tego dnia tyle imprez swoim ciastem pozatruwała to paranoja. Powiedzieli mi rownież ze oni wiedzą ze to wszystko wywodzi się z Leonowa. Wiec powodzenia Pani Elu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakas mona napisała ze było pyszne, bo owszem było pyszne to gówno i jak akurat tego ciasta jakiś brudny wieśniak zatrudniony przez nią na lewo nie robił to może i się mona i inni klienci nie zatruli, ale kto na złe brudne ręce trafił (a może i samej elki) to musiał się ocierpieć. Pani Elu ja mam ogromną nadzieję że pani zubożeje przez swoje łapska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rurki z kremem wpierdzielałem równo bo były smaczne i krem w nich pieczony nie był więc salmonella z jajek została i znudzona, zastanów się co piszesz bo nie ty 2 tygodnie w męczarniach słuchałaś o tej chorobie od lekarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kurierlubelski.pl/region/lubartow/410086,19-osob-zatrulo-sie-salmonella-z-wypiekow-z-ciastkarni-elka,id,t.html?cookie=1 poczytajcie jak to niby nie ma u niej salmonelli w ciastach! wykryli salmonelle i swoją dorgą PANI ELU, NA DODATEK MA PANI SERDECZNĄ PRZYJACIÓŁKĘ KTÓRA ZDRADZA ŻE SAMA SOBIE KOMENTARZE PISZESZ. A TRUJ SOBIE LUDZI ILE WLEZIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-do danieels-(czy jakoś tam) Wiesz ja,moi znajomi i rodzina od lat kupujemy ciasto z tej ciastkarni na każdą imprezę i wiem że p.Ela NIE ROBI KREMÓW Z DODATKIEM JAJ,więc zanim kogokolwiek oskarżysz pomyśl czy chciałbyś żeby Ciebie ktoś fałszywie oskarżał KRETYNIE!!!!!!!!!!!!!! jak się nawpieprzałeś jakiejś majonezowej sałatki to nie zrzucaj winy na rurki z kremem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie w Niemcach gadają,bo na wsiach tak jest,że się drugiemu dupę lubi obrabiać. Zawsze to coś lepszego niż pielenie buraków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Anka" ma rację szczególnie jak się komuś ciut lepiej powodzi to jest sola w oku wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heheh, dobre.. Pani ela nie uzywa jajek do ciast? Hmm.. to z czego je robi? bardzo ciekawe w takim razie dlaczego teraz grozi jej 3 lata i stanie przed sądem z najdroższym adwokatem w mieście. No to chyba musiała te jajka do ciast używać skoro przed sądem stoi. Ach "biedronka" zanim cos napiszesz to przemysl heh. Mam nadzieje, ze dostanie jak najwiecej i przestanie ludzi zatruwac zachlanna na pieniądze Ela!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...